General Information

Biography

Gazi Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun olduktan sonra, Masaryk Üniversitesi (Çek Cumhuriyeti) ve Canisius Koleji (Amerika Birleşik Devletleri)’nde spor ve fitness alanında lisansüstü programlara katılmış, Gazi Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde doktora eğitimini tamamlamıştır.

Türkiye’de Gençlerbirliği SK, Giresunspor FK, Adanademir Spor FK gibi profesyonel futbol A takımlarının yanı sıra FC Brno, Canisius Kadın Futbol Takımı (NCAA) ve FC Sevilla (La Liga) kulüplerinde futbol ve atletik performans antrenörü olarak yer almıştır. 

2008 yılında başladığı fitness ve bireysel antrenörlük mesleğini kariyerinin hiçbir safhasında bırakmayarak ulusal ve uluslararası bir çok organizasyondaki çeşitli görevleriyle birlikte; uzun süre Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu Eğitim Kurulu’nda wellness eğitmenlik kurslarında eğitmen yetiştirmiştir. Halen, Gazi Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesinde’nde Öğretim Elemanı olup, Gençlerbirliği SK’de Atletik Performans Biriminini ve Eskrim Milli Takım Kondisyonerlik görevini yürütmektedir. Ayrıca, The Base Sports Academy eğitim kurumunun kurucusu ve direktörüdür.

Institutional Information

Unit
Spor Bilimleri Fakültesi
Department
Spor Yöneticiliği
Program
Spor Yöneticiliği