Genel Bilgiler

Biyografi

Gazi Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun olduktan sonra, Masaryk Üniversitesi (Çek Cumhuriyeti) ve Canisius Koleji (Amerika Birleşik Devletleri)’nde spor ve fitness alanında lisansüstü programlara katılmış, Gazi Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde doktora eğitimine başlamıştır.

Türkiye’de Gençlerbirliği SK, Giresunspor FK, Adanademir Spor FK gibi profesyonel futbol A takımlarının yanı sıra FC Brno, Canisius Kadın Futbol Takımı (NCAA) ve FC Sevilla (La Liga) kulüplerinde futbol ve atletik performans antrenörü olarak yer almıştır. 

2008 yılında başladığı fitness ve bireysel antrenörlük mesleğini kariyerinin hiçbir safhasında bırakmayarak ulusal ve uluslararası bir çok organizasyondaki çeşitli görevleriyle birlikte; uzun süre Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu Eğitim Kurulu’nda WELLNESS ve HİS antrenörlük kurslarında eğitmen yetiştirmiştir. Halen, Gazi Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesinde’nde Öğretim Elemanı olup, Gençlerbirliği SK’de Atletik Performans Birimini yönetmektedir. Ayrıca, The Base Sports Academy eğitim kurumunun kurucusu ve direktörüdür.

Kurum Bilgileri

Birim
Spor Bilimleri Fakültesi
Bölüm
Spor Yöneticiliği
Ana Bilim Dalı
Spor Yöneticiliği